Simulace pražského metra

POZOR! Pro spuštění těchto simulací je nutné mít nainstalován doplněk pro prohlížení "světů virtuální reality" napsaných v jazyce VRML. Simulace byly při vytváření zkoušeny v doplňku WorldView verze 2.1 od firmy Platinum pro prohlížeč MS Internet Explorer verze 4.0 a vyšší. S jinou konfigurací SW je téměř jisté, že to fungovat nebude. Protože virtuální realita je poměrně dost náročná na rychlost počítače, rozumně simulace funguje na HW Pentium II 300 MHz, 32 MB RAM. Na HW Pentium II 166, 16 MB RAM již některé funkce vypadávají.
On-line spuštění simulace přes Internet
Kliknutím na tento odkaz si načte Váš internetový prohlížeč simulační soubory a pak bude simulace zahájena. Vyžaduje mít nainstalován doplněk na prohlížení virtuální reality.
Stáhnutí simulačních souborů na Váš počítač
Po kliknutí na tento odkaz se stáhne na Váš počítač samorozbalitelný archiv obsahující všechny simulační soubory. Po stáhnutí si soubor přesuňte do Vámi zvoleného adresáře a tam ho spusťte. Vytovří se podadresář "simulace" a v něm všechny potřebné soubory. Spusťte soubor "metro.html" a pokud máte nainstalovaný doplněk pro prohlížení virtuální reality, simulace se spustí.
Popis simulace
Zde si stáhněte a nainstalujte potřebný doplněk pro prohlížení virtuální reality ftp://ftp.zcu.cz/pub/win/winsock-l/Windows95/WWW-Browsers/Plug-In/wvSetup-21.exe (11.9 MB)

Poznámky:
Od 20.2.2000 další verze s odstraněnými nalezenými chybami.

Zpět